jak pracujemy

 1. Poznajmy się!

  Dajemy się poznać i chcemy poznać Was. Pierwsze spotkania to najważniejszy element rozpoczęcia współpracy. Musimy poznać Was, Wasze upodobania, styl życia, jak spędzacie wolny czas. To wszystko po to, by zaprojektować Wasze wnętrze, tak by to Wam żyło się w nim najlepiej. Na pierwszych spotkaniach czerpiemy wiedzę od Was, chętnie oglądamy to co Wam się podoba (inspiracje, zdjęcia wnętrz, które Was kręcą).
 2. Określenie budżetu?

  Dlaczego chcemy wiedzieć jaki jest Wasz budżet remontowy? Dlatego, że projektujemy w budżecie. Dzięki temu, że wiemy ile możecie przeznaczyć na wykończenie wnętrza dobieramy odpowiednie materiały wykończeniowe do projektu i wizualizacji 3D. I tak powstaje projekt piękny, ale przy użyciu produktów w cenach dla Was akceptowalnych.
 3. Inwentaryzacja

  To element projektu kompleksowego. Inwentaryzacja to po prostu nasza wizyta w Waszym wnętrzu. Mierzymy, sprawdzamy, zapisujemy, robimy zdjęcia. To wszystko po to, by zebrać rzeczywiste wymiary wnętrza i mieć pewność, że na późniejszym etapach projektowania, a przede wszystkim wykonania tego projektu nie zaskoczy nas krzywa ściana czy brakujących kilka cm w wymiarach pomieszczenia.
 4. Układ funkcjonalny – zaczynamy!

  Po zebraniu od Was wszystkich informacji „siadamy” do projektowania. To czas kiedy przesuwamy ściany działowe, zmieniamy układ pomieszczeń (jeśli jest taka potrzeba). Pokazujemy Wam takie spojrzenie „z góry” na Wasze wnętrze wraz z ułożeniem mebli i podstawowych sprzętów.
 5. Czas stworzyć coś pięknego – czas na wizualizację 3D

  To etap, w którym zabieramy się za Wasze wnętrze. Ważny moment dla wszystkich: dla Was i dla nas. Tutaj pracujemy nad doborem materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz. Dobieramy podłogi, kolor ścian, oświetlenie, projektujemy kuchnię, łazienkę itd. Projektujemy w oparciu o rzeczywiste produkty, istniejące na rynku. Na wizualizacjach zobaczycie to co można faktycznie kupić lub stworzyć na zamówienie. Efektem naszych prac na tym etapie jest wizualizacja 3D Waszego wnętrza.
 6. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza

  Teraz czekamy na Waszą opinię, uwagi, zmiany, które chcielibyście wprowadzić. Liczymy się z Waszym zdaniem, dlatego na tym etapie wprowadzamy zmiany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.
 7. Mamy to!

  Po wprowadzeniu poprawek możemy uznać projekt za gotowy. To czas kiedy przechodzimy do rysunków technicznych dla stolarza, montażysty, instalatora itd. Przygotowujemy dokumentację tak, by nie było żadnych wątpliwości przy wycenie materiałów wykończeniowych.
 8. Co, gdzie i za ile?

  To moment, w którym tworzymy zestawienia materiałów wykończeniowych. Ich ilości, cen, ze wskazaniem potencjalnego miejsca zakupu. W przypadku projektu koncepcyjnego to wytypowanie materiałów i produktów. W opcji projektu kompleksowego zabieramy się za negocjacje cen, ustalanie warunków handlowych i czasu realizacji zamówień. Po prostu robimy to wszystko za Was, mając na względzie uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków zakupu W przypadku nadzoru autorskiego zadbamy o to, by Wasze wnętrze nie odbiegało w żadnym stopniu od tego z wizualizacji 3D. Będziemy obecni podczas prac remontowych, każdy niuans przedyskutujemy z fachowcami na miejscu lub telefonicznie. Zadbamy również o to, by wszystko było na czas.